Про це повідомляє прес-центр Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Читайте також: Прогноз погоди на 9 лютого: Лівобережжя заллють дощі, на заході триває зима

За їхньою інформацією, окрім столиці, де випало випало близько 10 сантиметрів снігу, опади спостерігалися ще у Волинській, Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях.

"З 8 проти 9 лютого внаслідок ускладнення погодних умов (мокрий сніг, пориви вітру), через спрацювання системи захисту ліній електропередач сталося знеструмлення 152 населених пунктів у 5 областях (Чернівецька – 89, Івано-Франківська – 32, Тернопільська – 25, Чернігівська – 3 та Сумська – 3). До відновлення електропостачання населених пунктів залучено бригади обленерго", – додають надзвичайники.

Зауважимо, що внаслідок негоди найбільше постраждала Буковина. Як повідомляє ТСН, там випало до 30 сантиметрів снігу та всі центральні автомагістралі заблоковано. До прикладу, на трасі Чернівці – Порубне, яка веде до Румунії, у заторі стали десятки як легковиків, так і вантажівок.

Нагадаємо, востаннє в Україні складні погодні умови через надмірні снігопади спостерігалися 4-5 лютого.