Про це Соболєв сказав в ефірі 24 Каналу у відповідь на погрози Генпрокурора Юрія Луценка внести у Верховну Раду подання про зняття з нього недоторканності.

"Я хочу сказати, що ми насправді стоїмо під парламентом за скасування депутатської недоторканності. Якщо нинішній Генеральний прокурор думає, що я злякаюся такого, то ні. Я з задоволенням буду голосувати за зняття з себе недоторканності. Якщо я буду першим, з кого ми почнемо, то це добре. Знаєте, Махатма Ганді говорив: "Будьте змінами, яких прагнете", – зазначив Соболєв.

Нагадаємо, 17 жовтня розпочалася акція за велику політичну реформу. Її учасники вимагають ухвалити закони про скасування депутатської недоторканності, створення Антикорупційного суду і зміни до виборчого законодавства. 22 жовтня під стінами Ради спалахнув конфлікт між Соболєвим та чоловіком, який намагався пронести і встановити намет у їхньому таборі. Між чоловіками сталася сутичка. Як виявилося пізніше у суді, другий учасник конфлікту – боєць "Правого сектора", який воював за Донецький аеропорт. Соболєв пояснив, що цей конфлікт – непорозуміння, і вибачився перед "кіборгом".

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що якщо вину Соболєва буде встановлено, він не виключає можливості подання про притягнення його до відповідальності.