Втретє у нинішньому розіграші регулярного чемпіонату білоруської екстарліги кияни поступилися 5-разовому чемпіонові - мінській “Юності”. Зламати неприємну традицію “Сокіл” спробував уже на 4-й хвилині домашнього поєдинку.

Дмитро Цируль вдало підкоригував потужний кидок Дениса Ісаєнка. Ще до перерви хокеїсти “Юності” утім зуміли повернути паритет, а вже у другому періоді мінчани яскраво продемонстрували завдяки чому уже 12 матчів поспіль не програють у гостях. Андрій Степанов, Олексій Баранов та Олександр Боровков по черзі вражали ворота господарів, тож на останню 20-хвилину “Юність” виходила із більш ніж комфортним гандикапом у 3 шайби.

Створити маленьке диво “Соколові” не вдалося, натомість білоруси навіть не думали спинятися. Вже на старті вирішальній частини гри гості відзначилися ще двічі. Лише після цього підопічні Михайла Захарова трохи розслабилися, що дозволило “Соколові” принаймні залишити за собою останнє слово - шайба в активі Сергія Климентьєва 2:6. “Юність” упевнено перша, кияни поки на четвертій сходинці.