Ми підготували для вас добірку реальних оголошень, тож ці товари цілком можуть стати подарунками під ялинку (або ні). Але за умови, що в отримувача дуже гарне почуття гумору. Якщо ж хочете дарувати та гарантовано отримувати сюрпризи – беріть участь у новорічному обміні подарунками OLX Свято до 26 грудня.

Розкішна купюра

Подейкують, що гроші – чудовий подарунок. А щоб зробити такий презент ще кращим, варто додати дрібку розкоші. Ця неймовірна купюра з магічним номером претендує саме на такий статус. Тільки от серед цифр є партизанська сімка, яка псує бездоганний ряд нескінченності з вісімок.

Якщо ж ваш друг, до прикладу, зацікавлений у нумізматиці, то не засмучуйте його так. Перейдіть у розділ "Колекціонування" та оберіть для нього справжній подарунок.

Календар "Цілющі сили"

Новий рік варто починати з календаря! Не обов'язково з нового. Можна обрати й торішній. Тоді мандрівки у минуле стануть ближчими до вас. А ще, якщо ваші батьки не навчилися користуватися смартфоном й постійно перепитують, який же сьогодні день, то розв'язання цієї проблеми очевидне – відривний календар на рік. Асортимент вражає! Для любителів рецептів з двох інгредієнтів – "Господарочка" чи "Календар кулінара". Для тих, хто знає про силу землі й не відриває огірок від бадилля – "Домашній лікар" або "Цілющі сили". Спіймали здоровенного язя – "Календар риболова". І ще стільки ж варіантів, як таємниць на відривних сторінках "Поради для всіх".

Насправді ви можете переглянути інші товари у розділі "Книги/журнали" та обрати цікаву книгу, якісний планер або гарний календар з актуальними датами.

Лівий навушник

Пазл складеться тільки у випадку, якщо маєте правий навушник. Інакше магія Apple не працює. Також можете скористатися економним лайфхаком – подаруйте на новорічні свята один навушник, а до дня народження підшукаєте другий. Так вб'єте двох зайців та об'єднаєте самотні AirPods. Сподіваємося, що часу для пошуків вистачить.

Часу обмаль? Заходьте у розділ "Аудіотехніка" та знайдіть нові навушники, які буде не соромно покласти під ялинку. До речі, якщо будете замовляти через OLX Доставка, замість звичного відділення обирайте "Святкову резиденцію" в місті OLX Свято. Так, надіславши обидва навушники (лівий і правий), ви станете для когось таємним добрим Сантою. Ще й гарантовано отримаєте свій подарунок, бо це ж новорічна акція OLX Свято.

Саморобні роги

Корпоративи та вечірки дихають вам у спину? Дитячі вистави та вертепи вже на носі? Ваші пальці поколоті голками, руки у фарбі, у волоссі клей? Не піддавайте себе передноворічним тортурам і зверніть увагу на цей товар! Річ, направду, універсальна. Можете використати для таких костюмів: Малефісента, чорт, офісний працівник з купою задач. Продавець вказує, що ці роги підійдуть для різноманітних подій. Можливо, ще встигнете зайти на весілля до зрадливого колишнього чи колишньої, хтозна.

Але краще зайдіть на OLX у розділ "Одяг" та пошукайте справжній карнавальний костюм, щоб запам'ятатися на святі у більш позитивному образі.

Картина "Крик"

Сталося нечуване і ми помітили, що Едвард Мунк теж сидить на OLX. Для поціновувачів мистецтва його картина "Крик" може стати чудовим новорічним подарунком. Якщо ви не вбачаєте в ній дух свят, то придивіться уважніше. Герой картини всім своїм виглядом демонструє передноворічну метушню, він ніби дивиться на кілометрові черги за подарунками або на ціну ялинкових прикрас.

На щастя, справжня картина зберігається у норвезькому музеї, тож ви можете пошукати інші оригінальні витвори, які стануть хорошим подарунком.

Солодка гантеля

Новорічні свята асоціюються з мандаринами та цукерками. Такий подарунок зможе задовольнити половину такого запиту. Продавець зазначив, що солодка гантеля для справжніх спортивних ласунів. Всім, хто далекий від спорту, – зась! Якщо вас бентежить, що питання мандарин не розкрито, то попросіть замість медальки повісити помаранчевий цитрус. Комбо готове!

Під час пошуку вдалих подарунків для спортсменів не забувайте, що швидко та безпечно знайти хороші товари, які не лише потішать, а й дійсно знадобляться вашим друзям чи рідним можна в онлайні.

При виборі подарунку все ж пам'ятайте, що ви ділитеся святковим настроєм і своєю увагою з близькими та друзями. А якщо хочете бути smart цього року, то не тільки даруйте, але й отримайте сюрпризи з акцією OLX Свято. Заходьте на svyato.olx.ua, замовляйте через OLX Доставка та Укрпошту (оберіть місто OLX Свято – відділення Святкова резиденція) та отримуйте свій подарунок від такого ж самого учасника, як і ви. Даруйте свято весь грудень!