Про це у відповідь на звернення юристів "Вihus.info" повідомили у Генеральній прокуратурі України. Справу відкрито за статтею 366-1 ККУ "Декларування недостовірної інформації".

Зазначимо, що соратник Ляшка Сергій Скуратовський неодноразово ставав фігурантом розслідувань програми "Наші гроші з Денисом Бігусом".

Влітку 2017 року журналісти програми виявили, що народний депутат Сергій Скуратовський три роки поспіль забував декларувати будівельний бізнес дружини. Більше того, після питання журналістів про фірму Людмили Скуратовської – ім’я дружини депутата зникло з реєстру Мін'юсту.

Також вдалося з’ясувати, що нардеп прописав у родинній квартирі своїх помічників – формальних власників яхт-клуба та мисливських угідь.

Читайте також: Як Ляшко вирішував проблеми свого нардепа-заступника у МВС

Раніше журналістка Надія Бурдєй з’ясувала, що родина нардепа Скуратовського донедавна володіла англійськими яхтами, загальною вартістю близько 10 мільйонів гривень. І хоча сам депутат заявляв, що ці яхти були "давно продані", нині на його помічників записаний цілий яхт-клуб і яхта, назва якої співзвучна з ім’ям доньки Скуратовського. Про це йдеться у розслідуванні “Тиха гавань” для програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”.

За фактами, які викрили журналісти програми, юристи проекту "Тисни!" звернулись до правоохоронців. Досудове розслідування доручено детективам Національного антикорупційного бюро.

Проект "Тисни!" реалізується за підтримки IWPR Ukraine та МЗС Королівства Нідерландів.