Ця інформація випливає з ухвали Солом’янського райсуду від 15 січня 2016 року, передають "Наші гроші".

Як зазначає видання, у рамках кримінального провадження щодо можливого незаконного збагачення військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика Національне антикорупційне бюро звернулося до суду з проханням надати доступ до документів щодо придбання автомобілів співмешканкою Іриною Німець та матір’ю прокурора Світланою Кулик.

Зокрема, мова йде про автомобіль Toyota Land Cruiser 200, придбаний Іриною Німець, а також Тoyota RAV4 (вартістю 459 тисяч гривень), який оформлено на Світлану Кулик. Обидва позашляховика нові — 2014 року випуску — і придбані того ж року.

Видання зазначає, що жоден з цих автомобілів не зазначений у декларації військового прокурора за 2014 рік, оскільки він не вніс ані матір, ані співмешканку, яка є матір’ю його дітей, в розділ "Члени родини".

Антикорупційне бюро мотивувало необхідність перевірки тим, що згідно з даними Державної фіскальної служби, офіційний дохід Німець у рік придбання автомобіля складав всього 1687 гривень, а за 2005-2015 роки загалом вона заробила 111962 гривень, що в 10 разів менше, аніж коштує автомобіль.

Для з’ясування розміру видатків прокурора, його співмешканки та матері суд задовольнив прохання НАБУ й надав доступ до банківських документів.

Тим часом заступника директора Житомирського бронетанкового заводу заарештували за розкрадання 23 мільйонів гривень з держбюджету.