Майже рік приміщення автоцентрів перебувають під управлінням Національного агентства АРМА, яке передало їх в користування ТОВ ЖК "Воздвиженка", що входить до складу компанії DCH. На думку "АІС", АРМА та суди діяли на користь DCH. Увесь цей час холдинг "АІС" у судах доводив незаконність рішення про арешт нерухомості і на початку цього року домігся, аби його скасували. І вже півроку намагається це майно повернути.

ТОВ ЖК "Воздвиженка", яка вже не є управителем нерухомого майна звернулася з надуманих підстав до територіальних управлінь ДБР міста Полтави та Миколаєва з надуманими заявами про вчинення працівниками поліції наче б то злочину, скоєного у змові з рейдерами для захоплення того самого майна,
– зазначила адвокат, представник холдингу "АІС" в судах Наталія Осипчук.

Представники "АІС" певні, що державний орган допомагає компанії DCH отримати контроль над майном.

"Ця миттєвість як у слідчих ДБР, так і в суддів, які виносять відповідні ухвали свідчать про упередженість, про особисту зацікавленість. Як представниками ЖК "Воздвиженка, так і слідчими ДБР використовуються псевдо законні методи для утримування нерухомого майна, яке належить підприємствам групи компаній "АІС", – пояснила адвокат, представник холдингу "АІС" в судах Наталія Осипчук.

Дії ДБР у даному конфлікті суперечать рішенню суду та грають на користь компанії, яка заволоділа їхнім майном - заявляють в АІС. А в ДБР натомість почали розслідувати дії поліції.

"Ми розслідуємо провадження, яке стосується можливих незаконних дій працівників поліції в Дніпровській області", – сказала речниця Державного бюро розслідувань Анжеліка Іванова.

Співробітники "АІС" оголосили безстрокову акцію протесту проти дій Державного бюро розслідувань, передали скаргу до Ради громадського контролю ДБР та звернення до президента України.