Керівництво зазначило, що їх комплекс – оздоровчий, а тому може працювати. Про це сказав юрист комплексу Валерій Річек, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

До теми У клуб Порошенка прийшла поліція: адміністрація вважає це "політичним замовленням" – відео

Як зазначив юрист, у спортивно-оздоровчому комплексі працює велика кількість реабілітологів. Саме через це варто розуміти, що вони не можуть припинити надавати послуги своїм пацієнтам з серйозними хворобами та травмами.

За словами генеральної директорки комплексу Наталії Щербій, усі співробітники працюють, дотримуючись усіх санітарних норм. Комплекс має площу 18 тисяч квадратних метрів, а також відкритий майданчик, територія якого сягає 25 тисяч квадратних метрів. Саме через це керівництво заявило, що немає причин вважати, що вони порушують карантин.

Заклад вже розмістив на своєму сайті розклад заходів на наступні вихідні. Вже 21 та 22 листопада комплекс також не дотримуватиметься карантину вихідного дня.

Що відомо про ситуацію

Інцидент трапився у перший день карантину вихідного дня, 14 листопада. Тоді правоохоронці приїхали у спорткомплекс "5 елемент" та попросили припинити роботу закладу. Водночас керівництво відмовилося.

Правоохоронці склали адміністративний протокол та розпочали кримінальне провадження.

В Україні запровадили карантин вихідного дня: коротко

  • Карантин вихідного дня почав діяти з 14 листопада. Згідно з рішенням, з півночі суботи та до півночі понеділка можуть працювати лише заклади гострої необхідності: аптеки, продуктові магазини, АЗС.
  • Заборонено працювати закладам харчування, торговельним центрам, культурним закладам, спортзалам та фітнес-центрам. Також заборона діє для закладів розміщення, зокрема й готелів.
  • У перший день нових обмежень українці масово порушували їх.