Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив адвокат Небесної сотні та "автомайданівець" Роман Маселко.

Шукав окремих потерпілих по справі поїздки до Межигір'я 29 грудня 2013 року. Два роки тому прокуратура почала масово закривати провадження щодо ДАІшників, які фальсифікували рапорти на учасників поїздки до Межигір'я. Після акції під ГПУ та зустрічі з (екс-генпрокурором Віталієм) Яремою прокуратура відновила провадження та почала реальне розслідування щодо сотень ДАІшників та їх керівників. В судах зараз розглядається близько 50 обвинувальних актів,
– повідомив він.

"Ще через рік вдалося нарешті добитися, щоб розслідування було належно організовано і проводилось Генпрокуратурою. І от зараз велика, справді належно розслідувана справа з 24 обвинуваченими, включаючи усе колишнє керівництво ДАІ Києва (Курінний, Опанасенко, Тищенко) вже готова для передачі у суд. Є лише одна проблема – прокуратура не може знайти потерпілих. Залишилось 15, яких треба допитати", – додав Маселко.

Читайте також: Судді арештовували "автомайданівців" за наказом Банкової, — ГПУ

Він додав, що знайти вдалось небагатьох, а прокуратура "явно недопрацювала, деяких по декілька разів допитувала без особливої необхідності".

"Попереду ще судовий процес, який теж потребуватиме уваги і часу. Закликаю усіх учасників цієї справи, особливо потерпілих, не ігнорувати її", – зазначив адвокат.

Нагадаємо, Вища рада юстиції схвалила звільнення судді Печерського райсуду м. Києва Оксани Царевич, яка незаконно засуджувала активістів "Автомайдану".