Про це розповіли у прес-службі Генпрокуратури.

"Управлінням спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього командира взводу батальйону міліції особливого призначення "Беркут" ГУ МВС України в Харківській області у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 365 КК України", — йдеться у повідомленні.

Як розповіли у прокуратурі, цей "беркутівець" під час акцій протесту на Майдані знущався над Гаврилюком, змушуючи оголеного "козака" тримати льодоруб на морозі.

Він, перевищуючи владу, вчинив насильницькі дії відносно затриманого учасника акцій М. Гаврилюка, що ображали особисту гідність останнього, зокрема, із застосуванням фізичної сили змусив оголеного затриманого тримати льодоруб та забезпечив можливість присутнім особам здійснювати його фото- відео- зйомку із цим льодорубом, чим заподіяно істотної шкоди правам та інтересам потерпілого та підірвано авторитет правоохоронних і загалом державних органів,
— додали у ГПУ.

Нагадаємо, бійці спецпідрозділу "Беркут" 22 січня 2014 року на морозі знущалися та знімали на відео роздягненого чоловіка, як виявилося пізніше — Михайла Гаврилюка.