"Зараз в центрі удару - захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко", - сказав він на брифінгу в прес-центрі штабу національного опору у вівторок.

Читайте також: Яценюк каже, що Власенка посадять у тюрму на свята

Турчинов нагадав, що колишня дружина Власенка Наталія Окунська через 5 років подала проти нього позов, звинувативши свого екс-чоловіка в побитті.

Тепер справу проти Власенка передали до Печерського районного суду Києва.

"Цинічну справу проти Власенка передано до Печерського районного суду міста Києва", - зазначив опозиціонер і додав, що слідство провели за рекордний час.

За його словами, відкриттям цього кримінального провадження і передачею його до суду влада хоче "фактично позбавити лідера "Батьківщини" Юлію Тимошенко права на захист напередодні розгляду її справи в ЄСПЛ".

Нагадаємо, досудове слідство у кримінальному провадженні за підозрою Сергія Власенка у побитті екс-дружини Наталії Окунської завершене.

11 листопада, у Генпрокуратурі повідомили, що проводять слідчі дії у справі пов’язаній із звинуваченням Сергія Власенка у побитті колишньої дружини Наталії Окунської. До будівлі ГПУ, де допитували Власенка, приїхав “Беркут”.

Речник Генеральної прокуратури Маргарита Велькова повідомила, що факти побиття Сергієм Власенком екс-дружини Наталії Окунської засвідчуються медичними довідками і експертизами.

Власенко відмовлявся давати свідчення, мотивуючи це потребою на особисте спілкування з своїм адвокатом. Але згодом допит таки відбувся. Після цього Сергія Власенка таки відпустили.

12 листопада, суд мав розглянути міру запобіжного заходу Власенку. Печерський районний суд частково задовольнив прохання держобвинувачення і обрав для Сергія Власенка запобіжний захід у вигляді грошової застави.