Як йдеться у повідомленні на сторінці Геннадія Москаля, двоє нападників – це 21-річний Адріан Марглевскі (Adrian Marglewski) та 25-літній та Томаш Рафал Шімков’як (Tomasz Rafal Szimkowiak). Перший з них мешкає у Кракові, інший – з Бидгоша.

Читайте також: Ситуація з угорцями на Закарпатті зацікавила комісара ОБСЄ

Томаш Рафал Шімков’як

"Обидва громадяни Польщі, послідовники праворадикальної організації "Фаланга", члени якої брали участь у бойових діях на Донбасі на боці бойовиків так званих "ЛНР" і "ДНР", – йдеться в повідомленні Геннадія Москаля.

Зазначається, що правоохоронці встановили, як нападники потрапили на територію України, де вони зупинялися на ночівлю, якими телефонами користувалися для координації дій і як виїхали за межі України.

"Іноземці здійснили дві спроби підпалу. Перша – о 1.00 ночі 4 лютого з фото- та відеофіксацією для звіту. Оскільки наслідки підпалу здалися злочинцям незначними, о 4.08. вони здійснили ще одну спробу підпалу, купивши перед тим на одній із АЗС бензин у пластиковій тарі", – написав Геннадій Москаль.

Адріан Марглевскі

Очільник Закарпаття заявив, що Обом іноземцям заочно буде оголошено підозру, після чого їх оголосять у міждержавний розшук

Нагадаємо, раніше сайт "24" повідомляв, що уранці 4 лютого в Ужгороді невідомі кинули пляшку із запальною сумішшю у приміщення будівлі, в якій розташовується Угорське культурне товариство. До слова, очільник МЗС Павло Клімкін такі провокативні дії "ганебним шляхом".

"Фаланга" – екстремістська праворадикальна організація, яка сповідує ідеологію панславізму під егідою Росії, підтримує політику Путіна й тісно контактує з російськими правими Лімонова.