Помпео наголосив, що США одразу ж засудили отруєння російського опозиціонера. Про це Майк Помпео сказав в інтерв'ю The Ben Shapiro Show.

Важливо Отруєння Навального: Путін у дивний спосіб пояснив відсутність кримінальної справи

Держсекретар США підкреслив, що Вашингтон ще не надсилав запит для отримання нової інформації. Однак навіть за першим фактом отруєння Навального Москва відмовилася від пояснень.

Але досить сказати, що ми визнаємо і були одними з перших, хто засудив цю неймовірно згубну діяльність і зажадав, щоб Росія пояснила нам точно, як це сталося, хто це зробив. Ми все ще чекаємо цих відповідей,
– зазначив Помпео.

Що відомо про отруєння Навального

  • Олексію Навальному стало погано 20 серпня в польоті з Томська в Москву. Опозиціонер був госпіталізований в реанімації омської лікарні.
  • Соратники політика відразу ж говорили, що він отруєний, проте лікарі заявляли, що ця версія не підтвердилася.
  • З Омська Навального евакуювали в Берлін, в клініку "Шаріте". На початку вересня влада Німеччини оголосили, що німецькі лікарі встановили факт отруєння Навального речовиною з групи "Новачок".
  • Наразі він перебуває на реабілітації в Німеччині.

Актуально Навального намагалися отруїти вдруге, – ЗМІ

Зауважимо, що російські лікарі не знайшли в аналізах Навального слідів нервово-паралітичної речовини. Крім того, вони не випускали Навального на лікування у Берлін, пояснюючи це тим, що його не можливо транспортувати. На це берлінські медики відповіли, що мають необхідне обладнання і спецлітак.

Цікаво, що другу спробу отруєння Навального головний токсиколог Омської області Олександр Саба назвав "інформаційною качкою".