США: Хокей

185

Адам Беріш дивом уникнув наслідків жахливого інциденту.

Жахливий інцидент ледь не затьмарив першого матчу фінальної серії Західної Конференції хокейного Кубка Стенлі між “Детройтом” та “Чикаго”. Посеред другого періоду Адам Беріш отримав по горлянці лезом ковзана від партнера по команді Бена Ігера. Минулось, Адам відбувся неглибокою подряпиною.За іронією долі саме Беріш відкрив рахунок гри у першій 20-хвилинці. Щоправда переваги "Блекхокс" не втримали навіть до першої перерви. За "Ред Вінгс" відзначився Клірі. Вже “Детройт” вів у рахунку після того як у другій третині забив Францен. “Чикаго” не зачохлило ключок і вже у третьому періоді рахунок зрівняв Верстіг.Однак у час, що залишився до фінальної сирени "Червоні Крила" суттєво додали обертів і зусиллями Самуелюссона, Клірі та Зетерберга закинули ще тричі. 5:2 у підсумку - домашня перемога “Детройта”. Відповідно у серії 1:0 на користь “Ред Вінгс”.