31°C 21°C

США: NASCAR

202

Ідеальний початок сезону.

Мет Кенсет виграв другий поспіль етап заокеанської кільцевої серії NASCAR і відповідно зміцнив лідерство у загальному заліку чемпіонату. Після перемоги у Дайтоні американець першим перетнув фінішну лінію і у Фонтані. Від старту перегонів Кенсет зайняв вичікувальну позицію.Ініціативою тим часом володів Джиммі Джонсон. Поки чинний чемпіон вів боротьбу Джоном Андретті, Кайлом Бушем, Карлом Едвардсом та Джефом Гордоном Кенсет поступово підібрався до лідерів і вперше очолив перегони на 145 колі. Мет двічі втрачав позицію та обидва рази зумів повернутись на вершину.Зокрема, завдяки аварії наддосвідченого 50-тирічного Марка Мартіна. Кенсет таки дістався картатого прапора першим здобувши окрім ста вісімдесяти п'яти залікових балів переможця, ще 10, оскільки довше за інших лідирував на дистанції.Другим над фінішною смугою промчало “Шевроле” Джефа Гордона, який стрибнув і на другу позицію заліку сезону. Третя сходинка у Фонтані дісталась Кайлу Бушу на “Тойоті”. Екс-пілот Формули-1 Хуан-Пабло Монтойя задовільнився 11 місцем.