Новий позашляховик для армії США

Американські військові отримають новий позашляховик. Гібрид під назвою Oshkosh JLTV (Joint Light Tactical Vehicles) вже за 3 роки замінить застарілий "Хамер" (Humvee), який збройні сили США взяли на озброєння ще у 1985 році.

Новинка отримала агресивний дизайн та фірмову систему захисту Core1080 Crew Protection System від мін та саморобних вибухових пристроїв. Силова установка складається із дизельного двигуна та електромотора. У результаті позашляховик масою 6,5 т може проїхати до 480 км на одному баці пального.

Новий стрімінговий сервіс YouTube

На YouTube запустили новий сервіс для ґеймерів. Платформу так і назвали YouTube Gaming і з її допомогою користувачі зможуть відстежувати прямі відеотрансляції улюблених ігор та переглядати пов'язаний з ними контент. YouTube Gaming доступний у веб-версії, а також, як додаток для iOS та Android.

Клавіатура для планшетів, яку можна згорнути в трубочку

Компанія LG представила оригінальну клавіатуру для планшетів LG Rolly Keyboard, яку можна звернути в трубку.

При цьому клавіатура виконана не з м'якого силікону, а зі зручного і твердого пластику. Вона автоматично вмикається, як тільки її розгорнути. Підключення до мобільного пристрою відбувається через Bluetooth. У корпусі передбачена підставка для планшетів діагоналлю до 10 дюймів.

Продажі клавіатури стартують вже у вересні.