Чиновникам Міноборони загрожує від 8 до 12 років ув'язнення. Ігора Павловського залишили під домашнім арештом. Запобіжний захід для Володимира Гулєвича обирають і досі.

Читайте також: Схему корупції у Міноборони свідомо прикривали, – Анатолій Гриценко

За версією слідства, ще в 2016-му Міноборони, після проведених торгів рідкого палива, разом із постачальником безпідставно збільшили ціну в середньому на 16%. Так розтратили майже 150 мільйонів бюджетних гривень.

Постачальником скандального палива є компанія "Трейд Коммодіті". Фірма активно бере участь у торгах і за останні півтора року виграла тендерів на сім мільярдів гривень. В ефірі нашого телеканалу, Сергій Лещенко повідомив, що ця компанія пов'язана з Андрієм Адамовським – багаторічним бізнес-партнером нардепом від Блоку Петра Порошенка Олександром Грановським. А він є соратником блилького друга президента Ігоря Коненка. А ще його називають куратором від влади у правоохоронній та судовій системах. Грановський свою причетність до "Трейд Коммодіті" заперечує.

Йому нічого не залишається, як заперечувати тому, що питання, якими ця фірма займається, є надзвичайно корупціногенними. Для того, щоб визнати свою причетність, то він повинен іти як спільник по спільному розслідуванню,
– сказав народний депутат Сергій Лещенко.

Перед засіданням жодна зі сторін не заперечувала, щоб суд був відкритим.