Про це у Facebook повідомив народний депутат України з фракції "Блок Петра Порошенка" Сергій Лещенко.

По поводу "репрессий" и вчерашних обысков у бывших депутатов от партии "Свобода".Они проводятся в деле о расстрелах на...

Posted by Сергій Лещенко on 13 жовтня 2015 р.


"Встановлено, що в районі 9.30 ранку 20 лютого 2014 журналіст ВВС Габріель Гейтхауз перебував біля входу в Жовтневий палац, серед протестувальників. У цей час він звернув увагу на відкрите вікно готелю "Україна" (номер 1132), з якого в якийсь момент був зроблений постріл. Він зафіксував це вікно на відеозаписі, і коли він через кілька митей після пострілу знову наводить на нього камеру, воно вже закрите", — написав Лещенко.

За його словами, у цьому номері проживав депутат-свободівець Ігор Янків. Сусідами екс-депутата Янківа на 11 поверсі готелю Україна були тодішні нардепи-свободівці Панькевич та Сич.

Деталь, про яку мало хто знає: колишній депутат Янків є майстром спорту і інструктором зі стрільби. За цієї причини у них трьох і був проведений обшук,
— додав Лещенко.

У Генпрокуратурі заявили, що згадані "свободівці" проходять у справі як свідки, а не підозрювані, їх покликали на допит у п’ятницю, 16 жовтня.

Нагадаємо, вранці 12 жовтня у помешканнях трьох членів ВО "Свобода" проводили обшуки. "Свободівці" розцінили це як підозру.