Крига скресла на 69-й хвилині, коли Перішіч вивів уперед "Брюгге". 6 кіл секундної стрілки довкола циферблату - і м'яч удруге в воротах господарів. Цього разу нігерієць Джозеф Акпала вписав на табло власне прізвище. Турнірне становище "Стандарда" просто змусило "червоних" бігти вперед. Екс-чемпіони Бельгії зараз на 7 місці в турнірній таблиці, а в плей-оф за право зіграти в Лізі чемпіонів гратимуть лише 6 команд.

Відтак, програвати "Стандард" права не мав - на 86-й хвилині форвард із Бурунді Мохамед Тчіте відквитав один м'яч. А вже на третій компенсованій арбітром хвилині таке важливе для господарів очко врятував Карсела-Гонсалес. 2:2. Команда із Льєжа на один бал відстає від жаданого 6-го місця. Попереду ще два тури першого етапу Ліги Жюпіле.