Підопічні Домініке Ді'Онофріо відіграли вже третій тур і досі не втратили жодного очка. Цього разу "Стандард" на виїзді розібрався з "Гентом". Вже на 5 хвилині матчу гості повели у рахунку.

Мехді Карсела-Гонсалес неймовірним ударом з-за меж штрафної зненацька застав голкіпера "Гента". І хоча Бернд Тійс у середині тайму ударом голови і вирівняв становище, та вже за мить необачний вихід голкіпера дозволив "Стандарду" вдруге у цьому поєдинку вийти вперед. Гол забив Млхаммеда Тчіте.

Ще до перерви “червоні” повністю вирішили долю поєдинку. У компенсований арбітром час півзахисник Аксель Вітсель вдало зіграв на добивання. У другій половині матчу рахунок не змінився. 3:1 "Стандард" тепер вже на 2 очки відстає від лідера "Андерлехта".