Володар золотих медалей чемпіонату Бельгії сезону 2008-2009 років – “Стандард” вщент розбив брюссельський “Андерлехт” у 10-му турі нового розіграшу Jupiler League.

Лейє розписався у воротах гостей вже на четвертій хвилині, та більше м’ячів у першому таймі глядачі не побачили, то ж мало хто міг сподіватися на гольову феєрію у другій половині поєдинку. З інтервалом у 4 хвилини Чіте примудрився оформити дубль, продемонструвавши усю різносторонність свого таланту.

Згодом Буссуфа запалив іскру надії у серця вболівальників “Андерлехту”, та господарі погасили її досить швидко. Боканга знову довів перевагу “Стандарду” до трьох м’ячів, а Карсела-Гонсалес поставив крапку у приниженні чемпіонів – 5:1. Завдяки тріумфу в очному поєдинку “Стандард” скоротив своє відставання від “Андерлехта” до одного пункту. Лідирує у Бельгії “Генк”.