Його мета – повністю закрити нагальну потребу усіх бригад територіальної оборони в автоматичних гранатометах, крупнокаліберних кулеметах та мінометах. Для цього компанія і фонд акумулюють 400 мільйонів гривень.

До теми ЗСУ підсилять "ШАРКами" – ОККО і "Повернись живим" зібрали кошти на 25 розвідкомплексів

"Нема часу на розкачку, коли війна триває. Задля перемоги продовжуємо забезпечувати та підсилювати наших військових. Тож поки тривав перший проєкт, ми разом із фондом пропрацювали і затвердили вже другий, – коментує СЕО ОККО Василь Даниляк. – Упевнені, що нова ініціатива так само об’єднає потужну водійську спільноту заради спільної мети – озброїти 31 бригаду ТрО до зубів. 31 бригаду, де майже у кожного з нас є хтось із друзів, колег чи знайомих зі сусіднього двору. Тих самих хлопців і дівчат, які пішли захищати нашу країну від ворога і героїчно несуть службу в різних гарячих точках кожного дня".


Компанія і фонд акумулюють 400 мільйонів гривень на озброєння ТрО / Фото Анатолія Гаєвського

Механіка проєкту "ОКО ЗА ОКО 2" залишились тією ж самою – ОККО перераховуватиме по 1 гривні з кожного проданого літра пального PULLS 95/Diesel на збройне підсилення ТрО. Крім того, задонейтити також буде можна і на спецрахунок фонду "Повернись живим".

Ми купуємо колективне, групове піхотне озброєння, на яке у тій війні, яка зараз відбувається на Сході, є найбільший запит. Це та зброя, яка вже не індивідуальна, але безпосередньо воює на полі бою, тобто на рівні взводів, на рівні рот, на рівні батальйонів,
– коментує директор "Повернись живим" Тарас Чмут.

"Кожна з 31 бригади ТрО так чи інакше задіяна у бойових діях. Ми долучилися до створення ТрО, ми розгортали Командування ТрО перед повномасштабним вторгненням, ми активно працюємо з ТрО після початку повномасштабного вторгнення і сьогодні, незважаючи на активне залучення ТрО в цій війні, вони отримують озброєння і техніку за залишковим принципом. У них великий дефіцит саме того озброєння, яке ми закуповуємо і те, що ми закупимо дозволить суттєво наростити потенціал більшості бригад ТрО безпосередньо на полі бою",
– додає він.


Мета проєкту закрити потребу бригад ТрО в автоматичних гранатометах, крупнокаліберних кулеметах та мінометах / Фото Анатолія Гаєвського

Зібрані кошти підуть на закупівлю 100 автоматичних гранатометів (УАГ-40), 200 крупнокаліберних кулеметів (ДШК) та 300 мінометів калібру 82 мм. Зброя передаватиметься військовим партіями в міру виготовлення і доставки.

Нагадаємо, на днях ОККО долучилася до збору коштів "Повернись живим" на "Довгі РУКи ТрО". Донат у розмірі 48 мільйонів гривень повністю закрив потребу 11 областей, де бракувало від 22 до 55% потрібної суми на розвідувально-ударні комплекси для місцевих бригад тероборони.