Як повідомляється, книга розповідатиме про багато речей, які раніше не були відомі широкому загалу.

Сайт iPhones.Ru повідомляє, що деяким журналістам вже вдалося отримати копію біографії.

В одному з перших витягів з біографії Джобса розповідається про зустріч засновника Apple з гендиректором компанії Google Еріком Шмідтом. Зустріч відбулась у 2010 році у звичайному кафе міста Пало Альто в Каліфорнії.

"Стів Джобс запросив Еріка Шмідта (або навпаки) на вкрай серйозну розмову. І велась вона у дуже жорсткому тоні, притаманному запальному керманичу Apple. Корінь проблеми крився в ОС Android з великою кількістю "фішок", притаманних лише iOS. Apple негайно подала позов", — йдеться у біографії.

Я буду доводити, що ви неправі до останнього подиху і до останнього цента з наших 40 мільярдів доларів. Я знищу Android, тому що це вкрадений продукт. Я готовий довести це до стану термоядерної війни. Мені не потрібні ваші гроші. Пропонуйте хоч 5 мільярдів доларів — мені начхати. У мене достатньо грошей. Я хочу, щоб ви припинили використовувати наші ідеї в Android. І це все, що я хочу,
— Стів Джобс

Потім засновник Apple нецензурно вилаявся щодо Android і Google Docs. Незважаючи на пропозиції Шмідта, Джобс твердо заявив, що не піде на мирову. Рішення у цій справі суд не виніс досі.