"Це мій 16-й виступ в США (включаючи виступи в університетах США – Лос Анджелес, Філадельфія, Нью-Йорк, практичні курси в Голлівуді та Беверлі-Хіллз, а також виступи на конгресах. При перших виступах, закордонні колеги дивувалися рівню українською стоматології, зокрема клініки M.Vision. Проте зараз, коли наш бренд M.Vision відомий в цілому світі, ставляться по-дружньому та з повагою", – розповів Назарій.

За свою кар'єру Назарій відвідав понад 60 країн світу, де щоразу доводить рівень своєї професійності, ділячись досвідом. Він запевняє, що усі подальші запрошення можливі при позитивному фідбеці, а його є чимало.

Скажу чесно, колись міг тільки мріяти побачити Лас-Вегас, не те, щоб викладати тут втретє. Чотири насичені дні в компанії 20 провідних спеціалістів з США та Канади. Лекція – жива демонстрація та насичений практичний курс,
– поділився враженнями Назарій Михайлюк.

У далеку робочу відпустку Назарій вирушив зі своєю сестрою-стоматологом, яка окрім викладацької функції, також була у ролі моделі. Оксана з Назарієм продемонстрували успішні кейси, які вони практикують у своїй клініці M.Vision.

Говорила і буду повторювати, що основним показником нашої якості являється саме довіра колег з цілого світу! Нас у Лас-Вегасі зустріли дуже привітно, тепло та по-домашньому. Курс "Цифрова стоматологія від А до Я", тривалістю чотири дні, пройшов на відмінно. Учасники курсів були у приємному захваті від підходу українських спеціалістів до стоматології та високої результативності клініки M.Vision,
– резюмувала Оксана.

Цієї весни Назарій та Оксана мають розписаний, щільний графік навчальних курсів для закордонних колег та продовжують отримувати запрошення.