Аби жінки змогли якнайкраще підготуватися до цієї важливої події, дизайнерка з костюмів, яка підібрала нове вбрання для Керрі Бредшоу та її подруг, вирішила поділитися найновішими трендами. Отже, що носитимуть героїні фільму у новій частині?

Уважні кіноглядачі вже мабуть звернули увагу на перші кадри трейлера до "Сексу і міста 2". Керрі Бредшоу виходить з будинку, одягнена у білу сукню, досить простого крою. У цьому сезоні - це саме те, переконує дизайнерка.

Патрішія Філд (дизайнер з костюмів): "Сьогодні вам потрібні прості, але елегантні сукні. Вони дуже зручні, адже пасують більшості жінок. У них чітка форма, і в них дуже легко рухатися. Тобто, вони прекрасні. Гадаю, не лише я вже стомилася від усіляких божевільних суконь із надувними плечима, надмірно виділеними стегнами. Тож давайте спочинемо і вдягнемо щось просте і миле."

Простий, але шикарний вигляд Керрі Бредшоу та її подруг не вимагає великих коштів. Головне - відчути смак до мінімалізму. Втім, вишукані коштовності теж не будуть зайвими.

Патрішія Філд (дизайнер з костюмів): "Якщо на вас сукня з чіткими формами, вам не потрібно багато аксесуарів. Тому, прощавайте пояси. А от різноманітні ювелірні прикраси чудово впишуться у ваш вигляд. Те саме можу сказати про туфлі з ремінцями."

Побачити як новий стиль сезону виглядає на великому екрані українські модниці зможуть вже 3 червня. Саме тоді відбудеться прем'єра стрічки "Секс і місто 2" в Україні.