Про це повідомляє Комісія з питань студентів та молоді Всеукраїнського об'єднання "Майдан".

"Студенти обурені замовчуванням в Міністерстві освіти фактів убивств силовиками студентів та викладачів вищих навчальних закладів, які брали участь в акціях протесту. Через це, у п’ятницю, 21 лютого студенти підуть маршем до Міністерства освіти і науки України", - йдеться у повідомленні.

Молоді люди вимагають, щоб відомство Дмитра Табачника оголосило у всіх навчальних закладах України день жалоби по загиблих студентах та викладачах.

"Враховуючи небезпеку, що представляють для громадян силовики та "тітушки", міністерство має зупинити навчальний процес у вишах Києва до стабілізації ситуації у столиці", - наголосили у прес-службі.

Студенти також вимагають звільнити заступника міністра освіти Євгена Сулиму та виступити проти діяльності працівників МВС та території вищих навчальних закладів та студентських містечок.

"21 лютого о 13:00 всі студенти, які мають захисне спорядження, збираються на Михайлівській площі, біля пам’ятника Княгині Ольги, де буде сформовано студентську сотню самооборони. О 14:00 студенти гуртуються біля пам’ятника Тарасу Шевченко звідки разом із сотнею Самооборони рушать до Міністерства освіти і науки України", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, зараз у Києві на Майдані Незалежності перебуває не менше 10 тисяч осіб.