Труп новонародженої дитини в поліетиленовому пакеті під вікнами багатоповерхівки виявили 9 березня в Комунарському районі Запоріжжя медики "Швидкої", які прибули на виклик до цього будинку й випадково помітили "згорток". Потім звернулися до міліції. Правоохоронці порушили кримінальну справу за ст.117 КК України, — "Умисне вбивство матір`ю своєї новонародженої дитини", повідомили у прес-службі прокуратури Запорізької області.

"19-річна студентка 4 курсу приховувала свою вагітність і за декілька днів до пологів переїхала з гуртожитку медучилища до орендованого житла, де самостійно народила дитину. Потім загорнула її в поліетиленовий пакет і викинула з вікна кімнати, розташованої на п`ятому поверсі житлового будинку",— повідомили в прокуратурі.

За даними судово-медичного розтину трупа немовляти, його смерть настала від травми голови й тулуба з пошкодженням легенів і серця.

"Зараз студентка-медик, проти якої порушено кримінальну справу, перебуває в лікувальній установі, де їй надається медична допомога у зв’язку з післяпологовими ускладненнями. Після одужання буде ухвалено рішення про обрання для неї запобіжного заходу", — повідомили в прес-службі прокуратури Запорізької області.