"Я знаю, що в бою проти Хея у Володимира проявиться темна сторона. Ви може не бачите це, але Хей зачепив цю сторону Володимира. Він сказав мені, що дійсно хоче покарати цього хлопця жорстоко. Я лише один раз бачив його таким, це було в бою проти Кріса Бьорда. Я думаю, що в цьому поєдинку ви побачите дуже агресивного, великого хлопця. Він буде агресивний незалежно від того, як себе вестиме Девід. Хею доведеться прийняти бій, тому що йому не вдасться втекти", — сказав тренер Кличка.

"Я радий, що поєдинок з Чісорою скасувався, тому що ніколи не хотів цього бою. Перемога в тому бою нічого не давала, крім того, супротивник був дуже небезпечний. Зараз з цим покінчено. Володимир дзвонив мені і був дуже схвильований тим, що йому вдалося підписати контракт з Хеєм", — поділився Стюард.

"Я завжди говорив, що цей поєдинок потрібен йому. І якщо цей бій відбудеться, то він викличе величезний інтерес у вболівальників зі всього світу, які зголодніли за великим боями у суперважкій ваговій категорії", — підсумував Стюард.