Таке рішення колегія суддів Апеляційного суду оголосила розглянувши апеляцію прокуратури і потерпілої сторони на рішення Печерського районного суду міста Києва, яким скасовано постанову про порушення справи проти Леоніда Кучми.

"Постанова Печерського районного суду Києва від 14 грудня, яким задоволено скаргу адвокатів Кучми і скасовано постанову про порушення кримінальної справи, залишити без змін", — йдеться в ухвалі суду.

Таким чином, Апеляційний суд не задовольнив апеляції прокуратури та потерпілої сторони, і залишив у силі рішення Печерського райсуду.

Нагадаємо, кримінальну справу стосовно Леоніда Кучми порушили 21 березня 2011 року. Він звинувачувався в перевищенні влади і службових повноважень, що призвели згодом до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

13 грудня 2011 Печерський районний суд Києва визнав незаконним порушення кримінальної справи стосовно другого президента і скасував відповідну постанову Генпрокуратури. Записи майора Миколи Мельниченка суд не визнав доказом у справі про вбивство Георгія Гонгадзе.

19 грудня Генеральна прокуратура України подала апеляцію на рішення Печерського районного суду Києва про скасування постанови про порушення кримінальної справи стосовно Леоніда Кучми.