"Заступником генерального прокурора України Михайлом Гаврилюком надано інтерв’ю журналісту газети "Коммерсантъ-Украина". Насамперед у ньому звертається увага на законність організованих прокурорських перевірок щодо захисту державного майна, яке перебуває у користуванні Федерації профспілок України, та їх результатах. Посилаючись на начебто недостовірність інформації, яку 14.09.2011 опубліковано у газеті, ФПУ звернулась до суду з позовом, мотивуючи вимоги необхідністю захисту ділової репутації", — йдеться у повідомленні прес-служби ГПУ.

"Печерським районним судом Києва відмовлено у задоволенні позову Федерації профспілок України до заступника генерального прокурора України Михайла Гаврилюка та приватного акціонерного товариства "Комерсант-Україна", — підсумували у Генпрокуратурі.

Раніше повідомлялось, влітку цього року Київська прокуратура порушила 6 кримінальних справ за фактами зловживань посадовцями Федерації профспілок України. До суду заявлено чотири позови про визнання незаконними угод про відчуження санаторно-курортних установ.

Водночас у ФПУ заявили, що Генеральна прокуратура незаконно втручається у внутрішньостатутну діяльність федерації та її членських організацій.