Про це на своїй сторінці у Facebook написав координатор “Інформаційного опору” Дмитро Тимчук.

Що цікаво, суд уже визначив суму застави у 160 тис. грн. Як стало відомо групі “ІО” з джерел в судових органах влади, за дивним збігом обставин, сума застави повністю відповідає сумі хабара, отриманої генералом,
- розповів він.

При цьому 160 тисяч гривень – це лише “перший транш” хабара, за який правоохоронці і затримали військового чиновника. Повна сума мала скласти 1 млн грн.

“Цей генерал, який прийшов до Держслужби з надзвичайних ситуацій під час перебування міністром оборони П. Лебедєва (у той час Держслужба входила до складу Міноборони) - виходець з Криму. Має в Криму “сімейний бізнес” – кафе, автомобільні стоянки та ін. При звільненні із СІЗО ніщо не заважає йому перетнути адміністративний кордон з АРК і сховатися на окупованій території”, - зазначив Тимчук.

Нагадаємо, 15 травня СБУ виявила та задокументувала вимагання та отримання хабара заступником голови Державної служби з надзвичайних ситуацій. Йому загрожувало від 8 до 12 років позбавлення волі.

Частина хабара у розмірі близько 200 тисяч гривень була схована в портфелі під особистим столом чиновника у його службовому кабінеті. Загальна сума, яку вимагав чиновник, мала скласти 1 мільйон гривень.