Про це свідчить документ, опублікований в Єдиному реєстрі судових рішень.

Згідно з оприлюдненою інформацією, Мельника було виправдано у зв'язку з недоведеністю складу злочину в його діянні. Справу вела прокуратура Київської області.

Читайте також: На Прикарпатті суд виправдав екс-полковника, якого звинуватили в п’яній їзді

Окрім того, суд визнав необґрунтованими доводи сторони звинувачення, що відчуження в 2007-2008 роках 4 держоб'єктів нерухомості, які були на балансі університету, на користь ТОВ "Міжрегіональна фінансово-юридична академія" відбулося з порушенням, зокрема, за явно заниженими цінами.

Цивільний позов університету про відшкодування майнової шкоди на суму 33,44 мільйона гривень суд також не задовольнив.

Проте суд підтвердив, що відчуження зазначених в обвинувальному акті об'єктів нерухомості університет здійснив із порушенням вимог Порядку відчуження об'єктів держвласності. Це такі об'єкти нерухомості: приміщення магазину і кафетерію в м. Ірпінь, реабілітаційно-оздоровчий комплекс "Сосновий бір" в смт Ворзель, комплекс будівель в м. Кам'янець-Подільський, нежитлові будинки і будівлі у м. Сімферополь.

Мельник стверджує, що особисто він не займався продажем зазначеної нерухомості, проте він дав відповідні доручення проректору і помічникам ректора.

Нагадаємо, ректор Національного університету державної податкової служби, екс-нардеп від "Партії регіонів" Петро Мельник був затриманий 27 липня 2013 року за хабарництво.