Інформацію про це підтвердив журналістам адвокат Кромського Дмитро Горшколєпов.

Читайте також: "Я від себе не втечу": "Топаз" заявив, що відмовився від участі в обміні заручниками

Як інформує місцеве видання Mediaport, відповідне рішення ухвалив 28 вересня Жовтневий районний суд Харкова, задовольнивши таким чином клопотання захисту Гната Кромского.

Адвокати "Топаза" просили про перегляд терміну перебування їхнього підзахисного під вартою відповідно до так званого "закону Савченко".

Згідно з цим законом, якщо рахувати правильно всі терміни, він уже пересидів понад 8 років. Жовтневий райсуд розглянув, враховані всі доводи захисту і перераховані терміни. Винесено рішення про негайне звільнення з-під варти,
– цитує Mediaport адвоката Горшколєпова.

Повідомляється, що клопотання подавав захисник Кромского Олександр Шадрін.

Інформацію про ухвалення відповідного рішення підтвердили у Жовтневому районному суді.

"Дійсно справу сьогодні слухали. Зарахували "день за два" за статтею 72 Кримінального кодексу України. Його (Ігната Кромського, – ред.) з СІЗО сьогодні повинні відпустити", – зазначила заступниця керівника апарату суду Марина Селіванова.

30 січня 2018 року суд визнав Гната Кромского винним у скоєнні низки злочинів та засудив його до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Його визнали винним у скоєнні злочинів, передбачених за статтями Кримінального Кодексу про посягання на територіальну цілісність, масові заворушення та незаконне заволодіння транспортним засобом. 12 липня апеляційний суд Харківської області частково задовольнив апеляцію, подану захистом на вирок, проте у зміні терміни покарання суд відмовив.

Хто такий "Топаз"?Кромський був одним з керівників так званої охорони "Антимайдану" під час подій на Євромайдані у 2013-2014 роках. Відомим став після того, як в мережі з'явилось відео російського пропагандиста Сергія Рульова, на якому той відзначився фразою "Топаз, дай команду!"

Дивіться відео, щоб згадати, хто такий "Топаз":