Як з'ясувало слідство, він брав хабарі від азійських постачальників Apple за конфіденційні дані, які допомагали їм укладати максимально вигідні контракти з цією компанією. Як зізнався сам Поль Девайн, збитки Apple від його дій склали $2 млн.

Девайн прийшов на роботу в Apple у 2005 році на посаду менеджера з глобальних поставок. Його заарештували в серпні 2010 року після того, як керівництво виявило компроментуючі листи в електронній пошті свого працівника. Згідно з рішенням суду, Поль Девайн виплатить Apple компенсацію у розмірі $2,28 млн.

Крім того, у понеділок стало відомо, що з Apple може піти головний дизайнер, який створив такі популярні продукти, як iPod, iPad і iPhone. Зараз завершується контракт 44-річного Джонатана Айва з компанією. Він хоче повернутися в Англію і звідти продовжувати свою роботу. Втім, керівництво Apple натякнуло - якщо він поїде зі Штатів, то втратить посаду.

Наразі, зазначають експерти, вирішується доля компанії Apple, яка своїм успіхом завдячує засновнику Стіву Джобсу. Він вже третій раз за останні роки відходить від безпосереднього управління компанією за станом здоров'я.