Плаття нареченої принца Вільяма дісталося щасливому власнику за неймовірну суму 104 тисячі доларів. Організатори торгів розповідають, що такого ажіотажу довкола лоту вони не бачили близько 30-ти років. Зазначимо, за попередніми прогнозами, цю річ планували продати за 8-10 тисяч фунтів стерлінгів. Авторкою сукні є молода дизайнерка Шарлотт Тодд.

"Я злегка шокована, тож мені треба зупинитися і подумати, що робити з цими грошима далі. Може взагалі варто змінити професію і знову взятися за в'язання - це прибуткова справа, як бачите”, - сказала дизайнерка сукні Шарлотт Тодд.

У цьому вбранні Кейт дефілювала на благодійному показі в університеті шотландського Сент-Ендрюса у 2002 році. Цікаво, що ця одежа спочатку була задумана як спідниця, однак винахідлива дівчина вийшла в прозорому костюмі саме як у сукні. Відомо також, що на події того вечора був присутній і Сам Вільям.

В Англії спокусливе вбрання називають не інакше, як сукня, з якої почалася історія майбутніх молодят. Нагадаємо, що весілля принца Вільяма і Кейт Мідлтон відбудеться 29 квітня 2011 року. Королівська сім'я Великобританії розіслала близько 2 тисяч запрошень на весілля принца Вільяма і Кейт Міддлтон.