У зв'язку з цією подією компанія TeleTRADE відновлює акцію під назвою «Розжени свій рахунок! PART II» з яскравим і приємним головним призом. Суть якого полягає в тому, що серед учасників акції «Розганяй свій рахунок Part II» буде розіграна лотерея – поїздка на чемпіонат з ралі до Ялти! Компанія «TeleTRADE» бере на себе всі витрати по мешканню «щасливого» переможця, а також надасть можливість підкорити складну гоночну трасу на справжньому гоночному автомобілі команди «TeleTRADE»!
Адреналін і масу вражень гарантуємо!
Для тих, хто лише приєднався до акції «Розжени свій рахунок! Part II», нагадуємо її умови: Реєструватися і взяти участь в акції можна перейшовши по цьому посиланню

Умови акції діляться на три етапи:
1й етап - «Старт»
Для того, щоб взяти участь, досить відкрити або поповнити рахунок на суму від 300 до 15 тис. доларів США, і ви отримуєте на рахунок бонус у розмірі 15% від депонованої суми. Якщо ж депонована сума більше 15 тисяч доларів, то бонус на ваш торгівельний рахунок збільшується пропорційно. Формула розрахунку бонусу «Розжени свій рахунок Part II»: «бонус розгін рахунку» = депонована сумма/1000

2й етап - «Гонка»
На даному етапі акції, компанія пропонує всім, хто пройшов перший етап подвоїти свій прибуток, зробивши рівно стільки ж операцій скільки необхідно було зробити на першому етапі.

3й етап – «Фініш»
Клієнти, які успішно минули обидва етапи і досягли фінішу отримають третій додатковий бонус на свій торгівельний рахунок у розмірі 10 відсотків від Еквіті рахунку на момент виконання умови другого етапу гонки.

Старт супер акції «Розжени свій рахунок! PART II» 16 травня 2011 року.

Також ви можете проглянути відео кліп авто гонки в Херсоні, перейшовши по цьому посиланню