Чергова частина суперуспішної вампірської кіноепопеї отримала 5 відзнак популярної у США церемонії - MTV Movie Awards, зокрема і як "кращий фільм". Премія особлива тим, що переможця тут визначають глядачі, а не експертне журі.

Тож не дивно, що улюбленців багатьох Роберта Паттінсона та Крістен Стюарт назвали “кращими актором та акторкою”, а у спілці, згідно доброї традиції, вони завоювали нагороду "Кращий поцілунок". Щоправда, вийшовши за статуеткою, цілуватись перед всіма Крістен відмовилася, тож Робу довелося шукати собі іншого партнера для цієї справи. Перебігши увесь зал, “екранний вампір” припав до колеги по знімальному майданчику Тейлору Лотнеру.

Присутніх цього вечора удостоїли також неабиякої честі, представивши їм першим повний трейлер до довгоочікуваного продовження “Cутінок” - першу частину “Cвітанку”. У ньому можна побачити кадри підготовки до весілля і саму урочисту подію Едварда та Белли, їх медовий місяць, вагітний животик головної героїні та ще кілька цікавих моментів з нового проекту. Нагадаємо прем'єра стрічки "Сутінки. Сага. Світанок .Частина 1" запланована на листопад цього року.

Вручення MTV Movie Awards, не обійшлося без всюдисущого Джастіна Бібера. Молодий виконавець переміг у номінації "Момент, від якого відвисає підборіддя" - такий виявляється є у документальному фільмі про виконавця "Ніколи не говори ніколи". Музикант, як завжди, був вельми вдячний.

Один із найвеселіших моментів вечора забезпечили Джастін Тімберлейк та Міла Куніс, які усіма можливими способами намагалися запевнити присутніх - між ними лише дружба і один з одним вони, як брат із сестрою. Обоє не посоромилися, так би мовити, пообніматися в несподіваних місцях.

“Я і Міла ніколи не зустрічалися”, - запевняє Джастін Тімберлейк.
“Ми як брат і сестра”, - додала Міла Куніс.
“Лише платонічні стосунки”, - каже Джастін.

Окрім акторів Twilight, цього вечора відзначили також красуню Різ Візерспун. Зірка отримала почесну "нагороду покоління". "Проривом року" і "найкрутішою" визнано молоду акторку Хлою Морец. "Краща комедійну роль" цьогоріч виконала Емма Стоун. А негативний герой Том Фелтона у “Гаррі Поттері і дарах смерті: частина 1"- переміг у номінації "Кращий злодій".