Про це повідомляє "112 Україна".

Читайте також: Студія "Квартал 95" прокоментувала заборону "Сватів"

"Я не бачу загрози в серіалі "Свати" для української національної безпеки і вважаю, що це національний продукт, створений студією "Квартал-95", і в своїй ідеї, і в своїй ідеології він не є антиукраїнським. Більше того, він дуже позитивний для людей. Щодо мови можна дискутувати, щодо України, так само можна говорити, є там реклама чи ні, але там є людські речі, які рекламуються, позитивні, психологічні", – сказав він.

Радник Авакова також додав, що "із задоволенням дивився багато серій" і вважає "Свати" сімейним фільмом, "нехай не з українською ідеологічною тематикою".

Нагадаємо, 29 листопада в Україні офіційно заборонили показ серіалу "Свати". У Мінкульті розповіли, що українські глядачі ще можуть побачити цей серіал, якщо автори замінять актора Федора Добронравова, якому СБУ заборонила в’їзд в Україну як особі, яка створює загрозу національній безпеці.

30 листопада український шоумен, артист студії "Квартал 95" та продюсер телесеріалу Володимир Зеленський оголосив, що закриває проект "Свати".