"Звідки беруться виродки, що ґвалтують та вбивають дітей, холоднокровно позбавляють життя випадкових перехожих або просто знущаються з людей чи тварин, отримуючи від свого збочення неймовірну насолоду? Гадаю, для будь-кого, хто має здоровий глузд та об'єктивно дивиться на речі, відповідь на це запитання є очевидною – до свого становлення дуже часто вони проходять, сидячи перед екранами телеприймачів з пультами у руках", - сказав Мірошниченко.

За словами свободівця, на телеканалах чимало фільмів просякнутих українофобією, а це "потужний інструмент для досягнення деградації суспільства, вихолощення в ньому національної, духовної та культурної сутності".

"Моральні зобов'язання для медіа-бізнесу сьогодні є такою ж абстрактною категорією, як і сама мораль, довгий битий шлях до якої українським телевізійникам сьогодні замінила пряма дорога до збагачення та надприбутків", - переконаний політик.

Мірошниченко запевняє, що ситуацію може виправити лише закон, який буде контролювати контент.

"Самоконтроль та самоцензура в умовах постколоніалізму, коли формувався дикий український ринок медіа, не працюватимуть. Їм необхідна "дубина" у вигляді Закону, яка поверне телевізійний контент України у цивілізовані береги і змусить власників ЗМІ згадати про свою відповідальність перед суспільством", - впевнений він.

Свободівець впевнений, що такі дії не є втручанням у редакційну політику.

"І не треба галасувати про "втручання у редакційну політику". Радше варто говорити про уроки суспільної моралі та патріотичного виховання, опанувати які ЗМІ зобов'язані одними з перших", - запевнив він.

Нагадаємо, раніше народний депутат від ВО "Свобода" Ігор Мірошниченко запевнив, що контент на українському телебаченні слід контролювати ретельніше, оскільки Нацрада з питань телебачення та радіомовлення не виконує навіть своїх найпростіших обов’язків.