"По-перше, не треба забувати про заборону суду – це заборона, а не жарт, можна ставити під сумнів мотиви суду, наскільки я це розумію – це було визначення про забезпечення позову, але його чомусь комуністи не заперечили, а тільки пішли на порушення, що є незаконним", - розповів Юрій Ключковський в ефірі "5 каналу".

Йому важко розібратись також в тому, чи були це збори громадян, або ж збори Комуністичної партії.

"Адже туди не тільки журналістів не пустили, не тільки судового виконавця не пустили, але туди й громадян пускали тільки тих, кого потрібно, а тих яких не треба не пропускали - це не збори громадян, це зовсім інший захід", - дивується юрист.

Читайте також: Суд зробив абсурдну річ – не заборонив комуністам проведення зборів, - Симоненко

За словами Ключковського, сам захід відбувся досить оперативно.

"Однак протягом цих зборів мало відбутися мінімум чотири голосування, під час яких потрібно було рахувати голоси. Я не почув жодного повідомлення, де б було сказано, скільки голосів було "за", скільки було "проти", скільки утрималося, і чи сходиться в сумі більш двох тисяч", - підсумував він.

До слова, народний депутат від фракції Партії регіонів Інна Богословська вважає, що підписавши Угоду про асоціацію з Європейським Союзом, Україна має знову подружитися з Росією.