І, до речі, у тій операції проти Чорновола брав активну участь і Віктор Андрійович Ющенко — тоді керівник Нацбанку. Через Нацбанк", — заявив Тарас Чорновіл.

"Він фінансував всіх людей із групи Костенка, яка воювала з батьком. Там же фінансування йшло не через Костенка, там всім людям платили прямо. Наприклад, голові однієї обласної організації, який нічого не мав, жив на знімній квартирі, за те, що він пішов проти Чорновола, дали чотирикімнатну квартиру", — сказав він.

За словами сина екс-лідера НРУ, це були не державні гроші, а "Ющенко давав розпорядження своїм заступникам у НБУ вичавлювати гроші з комерційних банків".

"До речі, у Ющенка там і свій інтерес був. Ющенко, за декілька місяців до загибелі батька, саме коли розкол почався, проводив у себе в кабінеті нараду: що робити з Чорноволом? Бо з Ющенка тоді активно робили лідера всіх націонал-демократів, один Чорновіл сказав, що він його ніколи не підтримає", — заявив Тарас Чорновіл.

"Це одна з причин, чому в 2004 році я пішов до Януковича. Сьогодні не знаю, чи був сенс це робити. Але сенс боротися проти Ющенка був", — додав він.