Призначення волонтера

– Це дуже сміливе рішення – призначити волонтера на таку посаду. Держава демонструє, що вона рухається демократичним шляхом, де немає "кумівства". Це напевно одна із найскладніших посад в країні, але ми повинні залучати нових людей і змінювати ту еліту, яка засіла у своїх кабінетах. Я сподіваюсь, що Тука піде вулицями Луганська, буде з ними спілкуватись і вирішувати їхні проблеми. На цій посаді Геннадій Москаль зробив дуже багато, але сьогодні треба вирішувати питання з гуманітарною катастрофою.

На Луганщині завжди були "царькі", яке все забирали під себе, а сьогодні треба змінювати цю систему.

Загроза життю нового губернатора

– Коли йде війна – то під загрозою опиняється кожна людина. Це безумовно ризик для держслужбовця такого рівня. "Низи" влади не змінилися, там ще є десь регіонали і комуністи, які будуть вставляти палки в колеса, аби цей край не розвивався. Але головне для людини на такій посаді це сила волі, переконання в своїй перемозі та злагоджена робота команди. У Георгія все це є, тим паче, він заявляв, що буде набирати нові кадрі.

Поради губернатору

– Зараз на Луганщині не тільки війна є головною проблемою, а й те, що регіон не підготовлений до зими. Повністю зруйнована інфраструктура, в підвалах стоїть вода, з кранів вона не тече, діряві будинки. Необхідно також спілкуватися з фермерами, яких грабували весь час.

Якщо всі ці проблеми не вирішити до зимо, то є загроза епідемічної катастрофи.

Настої регіону

– Я вбачаю патріотизм в словах Георгія, і переконаний, що немає в цьому регіоні проросійських настроїв. Люди страждають, але вони в цьому звинувачують владу, а не землю, на якій живуть.

Ті, хто схопили автомати і побігли – тарган з автоматом залишається тарганом. Вони бояться світла, а світло скоро буде.