Третій приїзд "Динамо" у цьому сезоні до Сімферополя вийшов менш вдалим, ніж попередні два.

Перегляд першого тайму не приніс глядачам багато гольових моментів. Команди більше боролись і менше думали про взяття воріт. Хоча, в цьому плані все ж більше відзначились господарі: наприкінці тайму Ідахор з лінії воротарського міг заганяти м'яч головою у падінні у ворота, але якимось дивом попав по кулі... спиною. Також пригадується епізод, коли Мілевський пробивав ножицями (рідкісне явище, чи не так?), однак у ствір не влучив.

Другий тайм вийшов яскравішим. Початок вийшов шокуючим для "Таврії": Гусєв віддав пас у штрафний Мілевському (Гармаш красивому пропустив) і Артем сильно випалив у ближній верхній кут - 0:1! Менше десяти хвилин раділи динамівці цьому успіхові: на 55-й хвилині Платон на ближній штанзі замкнув подачу з кутового Любеновіча - це 1:1. До фінального свистка обидва бились за перемогу не на жарт. І нічия для віце-чемпіонів ще за щастя, адже на 86-й хвилині Фещук у господарів не використав чистий вихід віч-на-віч з Ковалем.

Один пукнт для "Динамо" в цьому матчі означає лиш одне - відставання від "Шахтаря" вже досягло рекордних десяти очок, а позаду в спину дихає вже "Металіст".