Кадри звільнених з-під російського "асвабаждєнія" міст і сіл Київщини шокували не лише Україну, а й увесь світ. Загарбники скоїли непрощенні злочини проти мирних мешканців Бучі, Ірпеня, Гостомеля та інших населених пунктів області.

Тут більше На вулицях вбиті люди зі зв'язаними руками: Подоляк показав наслідки звірств росіян у Бучі – 18+

Російські окупанти здійснюють геноцид проти українського народу

Імовірно, на звірствах у раніше затишних передмістях столиці росіяни не зупинилися б. Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров зазначає, що такі страхіття окупанти планували чинити й у Києві. Однак "взяти" місто їм виявилося не до снаги.

Те, що окупанти зробили в Бучі, вони планували робити і в Києві, і роблять зараз по території нашої країни, яку тимчасово окупували. Це геноцид українського народу. Цивільні українці, серед яких жінки та діти, які не могли нести ніякої загрози,
– наголошує Федоров.

За словами міністра, Росія має бути сповна покараною за скоєні звірства. Адже окупанти влаштували Сребреницю 21 століття в Україні.

Росіяни закатували і вбили сотні мирних мешканців Бучі / Фото Ronaldo Schemidt

"Наше завдання і завдання усього світу – не лише перемога України, а й максимальне покарання для Росії. За все має бути відповідальність", – підсумував Михайло Федоров.

Дивіться також – як очищують звільнену від окупантів Бучу: відео