Американці купили український стартап StepShot

Американці купили український стартап StepShot
Американці купили український стартап StepShot / stepshot.net

Американська компанія UiPath купила перспективний український стартап StepShot. Проект українців допомагає компаніям пришвидшити процеси документації.

Про це Техно 24 повідомили у прес-службі UiPath.

Стартап StepShot заснований у 2016 році. Зараз компанія співпрацює із сотнями організацій, що потребують допомоги у документації бізнес-процесів.

До теми: Львівський стартап залучив 150 тисяч доларів інвестицій

Як кажуть в UiPath, спільно із StepShot вони зможуть заощадити час своїх клієнтів та значно прискорить досягнення результату.

"Я пишаюсь тим, що ми збудували у StepShot, і вважаю, що об’єднання нашого продукту з передовим RPA (Robotic Process Automation, RPA – це напрямок автоматизації бізнес-процесів) функціоналом компанії матиме істотну користь для підприємств у всьому світі. Це об’єднання допоможе клієнтам легше досягти своїх цілей з автоматизації та пришвидшити рентабельність інвестицій.” – заявив співзасновник та СEO компанії StepShot Олександр Ремінний.

Наразі UiPath активно розвиває офіс в Україні та хоче залучати місцевих спеціалістів. Вже є кілька вакансій, які доступні за посиланням.

Що відомо про UiPath? Це компанія UiPath є однією з найбільших компаній на світовому ринку програмного забезпечення у галузі штучного інтелекту. Вона входить до переліку IT корпорацій з найбільшими темпами росту.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук