FaceApp Pro: як завантажити додаток, який старить обличчя

FaceApp - додаток, який старить обличчя: як працює Фейсап
Додаток, який старить обличчя / FaceApp

Додаток FaceApp запустив функцію, яка старить обличчя у режимі онлайн. Тепер для того, аби оцінити себе в старості, не варто чекати 60 років. Також у додатку є функція FaceApp Pro – це розширена опція, яка містить значно більше ефектів та можливостей.

FaceApp – додаток на основі нейромереж, який може допомогти вам пізнати себе у новому образі. FaceApp може змінити вашу стать, колір очей чи волосся за лічені секунди у віртуальному просторі. Тепер додаток FaceApp запустив функцію, яка старить людей на фото.

Читайте також: Російський додаток FaceApp: чи існує небезпека для українців

Як працює FaceApp

FaceApp користуватися дуже легко. Варто лише завантажити додаток на смартфон, сфотографуватися та обрати режим, який потрібно виконати з фотографією – змінити зачіску, колір шкіри, вік чи стать.

Як скачати FaceApp

FaceApp можна безкоштовно завантажити на Android у Google Маркеті чи Google Play, а на пристроях, що підтримують iOS додаток можна завантажити з App Store. 

Як скачати FaceApp Pro

FaceApp Pro – це розширена опція для додатку, яка містить значно більше ефектів. Її не потрібно завантажувати окремо, проте це платна функція. Натомість, у неї є можливість безкоштовного попереднього перегляду, тому ви можете протестувати це розширення, проте без завантаження фотографії в галерею. 

Українські зірки та політики у старості через призму FaceApp

Володимир Зеленський в старості
Володимир Зеленський у FaceApp

Олег Ляшко у FaceApp
Олег Ляшко у FaceApp

Олег Винник в старості
Олег Винник у FaceApp

Юлія Тимошенко в старості
Юлія Тимошенко у FaceApp
 

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук