Фото дня: зонд передав нові фото з поверхні астероїда Рюгу

Астероїд Рюгу – фото з астероїда Рюгу
Фото з поверхні астероїда Рюгу

Японський зонд Hayabusa 2 зібрав нові проби ґрунту астероїда Рюгу та передав на Землю свіжі фото космічного тіла. Як відомо, цей зонд є першим в історії земним об'єктом, який зумів успішно зібрати зразки ґрунту.

Як передає New Scientist, Hayabusa 2 успішно приземлився на Рюгу і виконав місію по збору зразків "чистої" первинної матерії.

На основі зібраних даних вчені спробують встановити походження астероїда.

Дивіться також:  Астероїд Бенну зняли на максимально близькій відстані

"Це був успіх, великий успіх. Ми домоглися успіху у всіх запланованих процедурах", – заявив учасник проекту Hayabusa 2 Такасі Кубота.

Астероїд Рюгу

Фото з поверхні Рюгу 

Посадка на астероїд Рюгу

Як відомо, цей апарат зблизився з Рюгу 22 лютого. Перші заміри ґрунту він зібрав, вистріливши по поверхні астероїда спеціальною кулею. Внаслідок цього піднявся порох та дрібні уламки породи. Далі з допомогою спеціального пристрою зонд зібрав ці часточки та повернувся на робочу орбіту.

Що відомо про астероїд Рюгу? Це навколоземний астероїд діаметром близько 900 м. Він має витягнуту орбіту, через що під час руху навколо Сонця перетинає не тільки орбіту Землі, але й Марса. Його відкрили 10 травня 1999 року.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук