Google поверне в Android довгоочікувану функцію запису дзвінків

Android знову зможе записувати дзвінки / xda-developers

Кілька тижнів тому були виявлені перші ознаки швидкої появи функції запису дзвінків в додатку Google Phone. Версія Google Phone 43, розібрана тоді фахівцями дуже ретельно, містила кілька рядків, що вказують на швидкий запуск функції. З новою версією Google Phone 44 ентузіасти вже зуміли повністю її активувати.

Учасники спільноти мобільних розробників XDA Developers змогли протестувати запис під час дзвінка з Pixel 4 на OnePlus 7 Pro і навпаки. При цьому головний редактор XDA Developers Макс Вайнбах у свіжій бета-версії Google Phone на своєму Pixel 4 XL не зміг знайти кнопку "Запис", коли подзвонив на нього з iPhone.

Цікаво: Google спростить прошивку Android-смартфонів

Фахівці зробили висновок, що функція вже повністю готова в Google Phone і офіційний запуск для звичайних користувачів – це лише питання часу.


В Android повернуть функцію запису дзвінків

Фірмовий додаток набору номера Google Phone попередньо встановлюється на лінійку смартфонів Google Pixel та смартфони з чистим Android в рамках програми Android One і Xiaomi в низці країн Європи.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук