Нові правила YouTube прокоментував очільник Google

Нові правила YouTube прокоментував очільник Google
Нові правила YouTube прокоментував очільник Google / Unsplash

Посилення контролю над розміщенням контенту на відеохостингу YouTube викликало бурю негативу із боку користувачів та авторів відеороликів. Генеральний директор Google Сундар Пічаї вирішив прокоментувати таке рішення компанії.

Як повідомляє axios.com, глава корпорації зазначив, що робота YouTube вдосконалюється, але визнав, що у відеосервісу є невирішені проблеми якості алгоритмів підбору рекомендованих матеріалів.

Читайте також: Українські чиновники відправили звернення до Google: у чому причина

Як працюватимуть алгоритми YouTube? За його словами, пошукова система Google ранжує видачу контенту в залежності від його якості. Зауважимо, аналогічний підхід буде застосовуватися і до матеріалів YouTube.

Інтерв'ю Сундара Пічаї – дивіться відео

Якісним матеріалам буде даватися безумовна перевага, а просування і монетизація екстремістського або "прикордонного" (формально дозволеного контенту) будуть або повністю заборонені, або урізані в рекламних привілеї.

Це складна соціальна проблема, тому що нам потрібні більш досконалі рамки для визначення того, що таке ненависницькі висловлювання, а що ні, і як ми, як компанія, приймаємо ці рішення правильно, не здійснюючи помилок,
– зазначив генеральний директор Google Сундар Пічаї.

Чим викликаний такий шквал обурення? Раніше керівництво відеохостингу повідомило про зміну політики щодо контенту, що порушує правила розміщення на YouTube. Згідно з новими правилами, тисячі матеріалів і каналів різних користувачів виявилися під загрозою видалення або значних обмежень в просуванні.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук