Особливості нової технології

Цікаво: Сюрприз від Microsoft: у Windows 10 повернули рекламу, яку неможливо відключити

Мініатюрний чіп TouchPoint має габарити 1,4x2,4x0,49 мм, та за заявою розробників, дозволяє створювати різноманітні готові рішення – від телефонів без фізичних кнопок до багатофункціональних сенсорних панелей, повідомляє New Atlas.

Представники компанії стверджують, що технологія використовує ультразвук для реєстрації натиснення і здатна працювати з матеріалами будь-якої щільності незалежно від вологості або рівня забрудненості поверхні.

Ми бачили, як змінюється принцип взаємодії з нашими пристроями, цифрове замінює механічне, прискорюється перехід до управління за допомогою віртуальних кнопок і жестів. До сих пір ультразвук не використовувався в призначених для користувача інтерфейсах таким способом,
– заявив глава і засновник UltraSense Systems Мо Магсудніа.


Чіп TouchPoint від UltraSense Systems

Де це застосують

За даними розробників, сенсорні інтерфейси на базі ультразвукового датчика з низьким енергоспоживанням можуть бути легко інтегровані в смарт-годинник і обладнання для доповненої і віртуальної реальності, а також використовуватися в автомобілях.

Всього анонсовано три моделі датчиків, що розрізняються областю спрацьовування, підтримкою різної товщини панелей і додатковими можливостями, включаючи функцію трекпада для рівних поверхонь.

Дата появи перших комерційних пристроїв на базі чіпів Touch Point виробником ще не оголошена.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно